9ct Yellow Gold Flat Curb 1.9mm Gauge Pendant Chain

9ct Yellow Gold Flat Curb 1.9mm Gauge Pendant Chain
Model: JCN076B-16
9ct Yellow Gold Flat Curb 1.9mm Gauge Pendant Chain
- Model: JCN076B-16
- Avg Weight: 2.0g
- Length: 16
- SKU: JCN076B-16
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 16" |
| Gauge | 1.9mm |
| Length | 16" |
| Page Number | 139 |
| Pricing Type | PPG |
Tags:
pendants









