9ct Yellow Gold Franco Chain Diamond Cut 8 Side 1.2mm Gauge Pendant Chain

9ct Yellow Gold Franco Chain Diamond Cut 8 Side 1.2mm Gauge Pendant Chain
Model: JCN085B-24
9ct Yellow Gold Franco Chain Diamond Cut 8 Side 1.2mm Gauge Pendant Chain
- Model: JCN085B-24
- Avg Weight: 4.6g
- Length: 24
- SKU: JCN085B-24
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 24" |
| Gauge | 1.2mm |
| Length | 24" |
| Page Number | 135 |
| Pricing Type | PPG |
Tags:
pendants






