9ct Yellow Gold Franco Chain Diamond Cut 8 Side 1.7mm Gauge Pendant Chain

9ct Yellow Gold Franco Chain Diamond Cut 8 Side 1.7mm Gauge Pendant Chain
Model: JCN085C-20
9ct Yellow Gold Franco Chain Diamond Cut 8 Side 1.7mm Gauge Pendant Chain
- Model: JCN085C-20
- Avg Weight: 5.4g
- Length: 20
- SKU: JCN085C-20
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 20" |
| Gauge | 1.7mm |
| Length | 20" |
| Page Number | 135 |
| Pricing Type | PPG |
Tags:
pendants






