9ct Yellow Gold Flat Curb 1.5mm Gauge Pendant Chain

9ct Yellow Gold Flat Curb 1.5mm Gauge Pendant Chain
Model: JCN076A-18
9ct Yellow Gold Flat Curb 1.5mm Gauge Pendant Chain
- Model: JCN076A-18
- Avg Weight: 1.6g
- Length: 18
- SKU: JCN076A-18
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 18" |
| Gauge | 1.5mm |
| Length | 18" |
| Page Number | 136 |
| Pricing Type | PPG |
Tags:
pendants







