9ct Yellow Gold CZ set and Patterened Belcher 13.5mm Gauge Chain

9ct Yellow Gold CZ set and Patterened Belcher 13.5mm Gauge Chain
Model: JCN079A-26
9ct Yellow Gold CZ set and Patterened Belcher Chain
- Model: JCN079A-26
- Avg Weight: 102.8g
- Width: 13.5
- SKU: JCN079A-26
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow and White |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 26" |
| Gauge | 13.5mm |
| Length | 26" |
| Page Number | 142 |
| Pricing Type | PPG |

