9ct Yellow Gold Round Belcher 1.95mm Gauge Pendant Chain

9ct Yellow Gold Round Belcher 1.95mm Gauge Pendant Chain
Model: JCN001W-20
9ct Yellow Gold Round Belcher 1.95mm Gauge Pendant Chain
- Model: JCN001W-20
- Avg Weight: 2.3g
- Length: 20
- SKU: JCN001W-20
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 20" |
| Gauge | 1.95mm |
| Length | 20" |
| Page Number | 140 |
| Pricing Type | PPG |
Tags:
pendants




