9ct Yellow Gold Round Belcher 2.25mm Gauge Pendant Chain

9ct Yellow Gold Round Belcher 2.25mm Gauge Pendant Chain
Model: JCN001X-22
9ct Yellow Gold Round Belcher 2.25mm Gauge Pendant Chain
- Model: JCN001X-22
- Avg Weight: 4.4g
- Length: 22
- SKU: JCN001X-22
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 22" |
| Gauge | 2.25mm |
| Length | 22" |
| Page Number | 140 |
| Pricing Type | PPG |
Tags:
pendants






