9ct Yellow Gold CZ set and Patterned Belcher 11mm Gauge Chain

9ct Yellow Gold CZ set and Patterned Belcher 11mm Gauge Chain
Model: JCN079B-20
9ct Yellow Gold CZ set and Patterned Belcher Chain
- Model: JCN079B-20
- Avg Weight: 55.0g
- Width: 11
- SKU: JCN079B-20
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow and White |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 20" |
| Gauge | 11mm |
| Length | 20" |
| Page Number | 142 |
| Pricing Type | PPG |

