9ct Yellow Gold 6mm D-Profile Diamond Cut Slave Bangle

9ct Yellow Gold 6mm D-Profile Diamond Cut Slave Bangle
Model: JBG365
9ct Yellow Gold 6mm D-Profile Diamond Cut Slave Bangle
- Model: JBG365
- Avg Weight: 10.4g
- Length: 210
- Width: 6
- SKU: JBG365
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 67mm |
| Gauge | 6mm |
| Length | 210mm |
| Width | 6mm |
| Pricing Type | PPG |





