9ct Yellow Gold 3mm D-Profile Diamond Cut Slave Bangle

9ct Yellow Gold 3mm D-Profile Diamond Cut Slave Bangle
Model: JBG363
9ct Yellow Gold 3mm D-Profile Diamond Cut Slave Bangle
- Model: JBG363
- Avg Weight: 4.5g
- Length: 210
- Width: 3
- SKU: JBG363
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 67mm |
| Gauge | 3mm |
| Length | 210mm |
| Width | 3mm |
| Pricing Type | PPG |









