9ct Yellow Gold Maiden 2.5mm Torque Bangle

Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Ball-Ends | 6mm |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 40mm - 52mm |
| Gap | 23mm |
| Gauge | 2.5mm |
| Length | 163mm |
| Size | Maiden |
| Width | 2.5mm |
| Pricing Type | PPG |
Your shopping cart is empty!

| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Ball-Ends | 6mm |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 40mm - 52mm |
| Gap | 23mm |
| Gauge | 2.5mm |
| Length | 163mm |
| Size | Maiden |
| Width | 2.5mm |
| Pricing Type | PPG |