ladies 925 Sterling Silver formed creole Hoop Earrings

ladies 925 Sterling Silver formed creole Hoop Earrings
ladies 925 Sterling Silver formed creole Hoop Earrings
- Model: AER023
- Avg Weight: 5.1g
- Length: 34
- Width: 32
- SKU: AER023
Metal Colour
White
Yellow
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 36mm |
| Length | 34mm |
| Page Number | 194 |
| Width | 32mm |
| Pricing Type | PPP |











