9ct Yellow Gold Traditional Heavy Weight Curb Link 13mm Gauge Bracelet

9ct Yellow Gold Traditional Heavy Weight Curb Link 13mm Gauge Bracelet
JN Jewellery solid 9ct yellow gold traditional curb chain bracelet in 9in with a lobster trigger clasp.
- Model: JCN024M-9
- Avg Weight: 50.0g
- Length: 9
- SKU: JCN024M-9
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 9" |
| Gauge | 13mm |
| Length | 9" |
| Page Number | 145 |
| Pricing Type | PPG |







