9ct white gold 2.5mm round-tube twisted creole Hoop Earrings

9ct white gold 2.5mm round-tube twisted creole Hoop Earrings
9ct white gold 2.5mm round-tube twisted creole Hoop Earrings
- Model: JER561D
- Avg Weight: 1.2g
- Length: 30
- SKU: JER561D
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 30mm |
| Gauge | 2.5mm |
| Length | 30mm |
| Page Number | 125 |
| Pricing Type | PPG |









