9ct white gold channel set cubic zirconia creole Hoop Earrings

9ct white gold channel set cubic zirconia creole Hoop Earrings
9ct white gold channel set cubic zirconia creole Hoop Earrings
- Model: JER718D
- Avg Weight: 6.4g
- Length: 35
- SKU: JER718D
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Diameter | 35mm |
| Gauge | 4mm |
| Length | 35mm |
| Page Number | 122 |
| Pricing Type | PPG |









