JN Jewellery 925 Silver Paperclip Chain 2.4mm Gauge Chain

JN Jewellery 925 Silver Paperclip Chain 2.4mm Gauge Chain
JN Jewellery 925 Silver Paperclip Chain 2.4mm Gauge Chain
- Model: ACN043A-16
- Avg Weight: 5.0g
- Length: 16
- SKU: ACN043A-16
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Sterling Silver 925 |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Chain Length | 16" |
| Gauge | 2.4mm |
| Length | 16" |
| Page Number | 209 |
| Pricing Type | PPP |








