9ct White Gold 1.00cts Lab Grown Diamond Cluster Earrings

New
9ct White Gold 1.00cts Lab Grown Diamond Cluster Earrings
Model: LAB9E042-100
9ct White Gold 1.00cts Lab Grown Diamond Cluster Earrings
- Model: LAB9E042-100
- Avg Weight: 2.0g
- Length: 9
- Width: 9
- Height: 9
- SKU: LAB9E042-100
Specifications
| Metal | |
| Metal Colour | White |
| Metal Type | Gold 9ct |
| Attribute | |
| Catalogue | Catalogue V10 |
| Height | 9mm |
| Length | 9mm |
| Page Number | 10 |
| Width | 9mm |
| Pricing Type | PPP |
| Stone | |
| Total Diamond Weight | 1.00ct |
| Total Stone Weight | 1.00ct |
| Stone Type 1 | LAB Diamond |
| Stone Colour 1 | D |
| Stone Clarity 1 | VS |
| Certificate | Available upon request (additional fee will apply) |



